BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

Balon Süslemesi ve Uçan Balonlar

Açılış organizasyonlarında, pazarlama ve tanıtım organizasyonlarınızda,düğünlerde, törenlerde, kutlamalarda, partilerde, balon süsleme müşterilerimizce en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasındadır. Rengarenk balonlarla yapılmış zincir balonlar, papatya balonlar, serbest şekilde balonlar, nazar boncuğundan yapılmış balon süslemeler, mekanı çalışılmış ve dolu gösterirken, müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin algısını da pozitif etkileyecektir. Mekanınıza balon süsleme hizmeti verelim, müşteri sayınız ve satışlarınız artan bir ivme kazansın. Zincir balonlar burgu şeklinde oluşmakta olup, tek renkten, dört renge kadar balon örmesi yapılabilirken, tekli burgu ve çiftli (duble) burgu da tercih edebilirsiniz.
     Daha güçlü bir etki bırakmak için metalize balon tipini tercih de edebilirsiniz.
     Balon Süsleme, sokağınızı, caddenizi boydan boya geçebilir, mekanınızın cephesini kaplayabilir, Kapınızın etrafına takılabilir. Mekan içinde merdiven başlarına uygulanabilir.
     Balon süsleme işlemi 12 inch balonlarla yapılmaktadır. Bu konu teknik bir detay olup, genellikle müşteri ile paylaşılmaz. Ancak küçük alanların süslenmesinde 9 inch, hatta 6 inch’lik balonlarla dahi süsleme yapılabilmektedir.

 

Manisa uçan balon demetleri adrese teslim. Balon üstüne özel notunuzu baskı yapıp uçan balon demeti olarak sevdiklerinize teslim ediyoruz. Balon üstüne isterseniz not, isterseniz resim veya logo baskısı yapılabilir. Standrat baskılı balon balonlarımızı veya baskısız rengarenk balonlarımızı kullanarak uçan balon demetleri hazırlatabilirsiniz. Şık ve estetik uçan balon demetleri ile sevdiklerinizi etkileyin. Etkinliklerin vazgeçilmezlerindendir uçan balonlar. Küçük büyük tüm organizasyonlarınızda uçan balonları kullanabilirsiniz. Uçan balon yapımında yanıcı ve yakıcı etkisi olmayan helyum gazı kullanıyoruz. Uçan balonların çocuklar için hiçbir zararı yoktur. Doğum günü süslemelerinde ve bebek odası süslemelerinde helyum gazlı uçan balonlarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Balonların havada uçmasını sağlamak için içine oksijenden daha hafif bir gaz bulunmalıdır. Bu sayede balonlar havada kalır. Hatta balon, havanın ağırlığı ile aynı seviyeye gelinceye kadar atmosferde yükselir.
Hava bazı cisimleri yukarı doğru iter. Balonun ağırlığı havanın itme gücünden daha az olduğu zaman uçarak yükselir. Bu yüzden oksijen gazından daha hafif bir gaz olan helyum gazı ile şişirilmiş olması gerekir. Atmosferin üst tabakalarında havanın yoğunluğu ile balonun ağırlığı eşit seviyeye geldiğinde balonun yükselmesi durur.