BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

Maskot

Birbirinden eğlenceli kostümlü karakterler ile ailece harikalar gitmişçesine eğleneceğiniz bir gün geçirmek istemezmisiniz?
Doğum günleri, düğünler, açılışlar, festivaller gibi özel organizasyonlarınızda profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyoruz.
Pamuk prenses, sindrella, batman, spiderman, tavşan ve daha bir çok karakter yer almaktadır.

Palyaço servisimizin bir diğer dalı olan kostümlü karakter sadece animasyon yapmakla kalmaz o karakterin tüm özelliklerini sergiler.
Çokcuklarınıza sanki çizgi kahramanın yanındaymış gibi hissettirir.
Sevilen ve gündemde olan masal, film, çizgi film kahramanlarının kostümleriyle çocuklarınız harikalar diyarındaymışçasına eğlenecekler.
Kostümlü karakterler eğitimli ve uzman kişiler tarafından çocuklarınızı eğlendirecek ve güzel zaman geçirmesini sağlayacaktır.
Palyaço,pamuk prenses,micky mouse, mini mouse, spiderman gibi kostümlü karakterler ile masallar diyarına yolculuk yapmaya hazırmısınız?
Reklam tanıtımları, firma tanıtımları, afiş dağıtımı gibi bir çok reklam amaçlı aktivitede dikkatleri üzerine toplayan kostüm karakterler ile Ebil organizasyon  Hizmetinizdedir…Firmamız manisa izmir aydın uşak balık esir afyon bursa denizli ve tüm ege bölgesinin ilçelerinde maskot hizmeti vermektedir