BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

Doğum günü balon süslemesi

 Balon süsleme işini formata uygun yapmak gerekir. Özellikle çocukların dört gözle beklediği doğum günlerinde bu konu çok önemlidir. Pasta alınmalı, palyaço çağırılmalı, balon süsleme ile her taraf süslenmelidir.

 

İlk yaş doğum günü partileri kendi yakın çevreniz arasında kutlanır. Küçük çocukların henüz arkdaşları olmadığı için bu kutlama ileride hatırlanmak üzere güzel bir anı olacaktır. Bir yaşındaki bebek gözlerini açınca aklına gelen ilk şey genellikle biberon olur. Bu tarz doğum günü partilerinde de bizden en çok istenen figür biberon figürüdür.


Küçük bebişler olayın bilincinde olmadığı için ilk yaş doğum günlerinde her türlü tema kabul görür. Bazı aileler çizgi film kahramanlarının olduğu balon süsleme şeklini talep ederler.

İkinci yaş doğum günü teması ise çoğu zaman palyaço olur. Geçtiğimiz hafta organize ettiğimiz bir doğum gününde de böyle olmuştu. Sabit renklere bağlı kalmadan doğum günü evini renkli balonlarla süsleyip palyaço figürleri oluşturduk. Palyaço ablası ile fotoğraf çekilen bebişin resimleri bilgisayar harddiskinde yerini aldı. :)

Doğum günü organizasyonu evde yada kafeteryada yapılıyor ise balon süslemecilerimiz evin tavanını da boş bırakmazlar. Tavanda asılı duran balonlardan sarkan renkli kurdelalar hoş bir görüntü oluşturur. Eğer açık havada yapılıyor ise buna da bir çare bulabilecek, bilgi ve deneyime sahiptirler.

Çocuklar 3 yaşından sonra çizgi film hastası olurlar. Her gün izledikleri çizgi filmerdeki kahramanlardan bir tanesine hayran kalırlar. Doğum gününde bu konsepte uygun balon süsleme yapılırsa çok mutlu olacağından şüpheniz olmasın. Bazı çocuklar ise  hayvanları çok sever. Uğur böceği, kuzu, leylek bizim daha önce yaptığımız balon süslemeler içinde yer alıyor.Manisa doğum günü organizasyonu izmir doğum günü organizasyonu il ve ilçelerde hizmet vermekteyiz