BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

Kına Tahtı

Kına gecesi konseptine uygun olarak hazırlanan en önemli parçalardan bir tanesi de gelin hanımın oturacağı kına tahtıdır. Konforun ve rahatlığın ön plana çıkarıldığı tek kişilik kına tahtları ön kısmı açık olacak biçimde özel tül veya alternatif malzemelerle süslenerek hazırlanmaktadır. Ayrıca kına tahtlarının iki yanına da konulan oturma yerleri gelin adayının yanın nedime olarak adlandırılacak iki arkadaşı için hazırlanmaktadır. Tercihe göre iki kişilik koltuk biçiminde de mekanın konseptine uyumlandırılabilecek olan kına tahtları konsepte en uygun renklerle bezenmektedir.
Bir kuş kafesinin yarı açık bölümü gibi düşünebileceğiniz kubbeli kına tahtı modelimiz tepesinden yere kadar süzülen tüllerle dekore edilerek mekanın baş köşesine sizin için yerleştirilir. Kına gecesinde en gözde olacak yerde tüm misafirlerin görülebileceği bir konumda kendi kına gecenizde çok özel anlar yaşayacak. Her anınızı çekilen fotoğraflarla ölümsüz kılacaksınız.
Genellikle altın rengi işlemeli özel kına tahtları en başta kırmızı renk olmak üzere özel kumaşlarla ve tüllerle bezenmektedir. Kına konseptine uygun olarak farklı renk ve modellerde de tercih edilebilecek olan kına tahtları ile Osmanlı dönemine de ışık tutmuş olacaksınız. Her detayı ile kına gecenizin baş köşesinde yer alacak kına tahtları konforunuz için en doğru seçim olacaktır. Rahat edeceğiniz bir mekanın size özel olarak hazırlanması ve oturduğunuz zamanınızı orada geçirmeniz konseptin içinde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmanıza ve eğlenceli gecenizi coşkuyla sonlandırmanıza yetecek.