BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

KURUMSAL

Firmamız 2005 yılında Manisa'da hizmete başlamıştır. 2015 yılı itibari ile Erbil Organizasyon adı ile müşterilerine hizmet sunan firmamız Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Uşak, Kütahya,Balıkesir ve Ege bölgesinde hizmet vermekle birlikte Manisa'nın Ahmetli, Akhisar, Alasehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Şehzadeler, Turgutlu, Yunusemre ilçelerinde de hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Erbil Organizayon olarak Kına Gecesi ,Açılış Organizasyonları,Doğum Günü Partileri,Düğün ve Sünnet Organizasyonları,Festival ve Piknik Organizasyonları,Havai Fişek ve Gece Organizasyonları,Palyaço ve Animasyonlar,Evlilik Teklifi,Mezuniyet Balosu,Reklam ve Dağıtım Hizmetleri,Sesli Mobil Reklam Aracı gibi her türlü organizasyon hizmetlerini sunan yaratıcı ve yenilikçi bir organizasyon firması olmaktır.

VİZYONUMUZ

Organizasyon hizmetlerinde yaratıcılığını ve farklılığını kullanarak, sürekli büyüyen bir marka olmak, Yurtiçinde ve yurtdışında organizasyon hizmetlerinin en çok tercih edilen ve sürekli büyüyen markası olmak ve Organizasyon firması olarak sektöre yenilikler sunarak, hizmet standartlarını yükseltmektir.

DEĞERLERİMİZ

Müşeri Odaklılık: Müşterilerin bugün ve gelecekteki beklentilerini kazan kazan felsefesini uygulayarak algılayıp karşılamaktır.

Güvenilirlilik: Paydaşlarımıza karşı dürüst ve açık olmak ve etik kurallara uygun davranmaktır. Topluma ve Çevreye Saygı: Toplumun işleyiş kurallarını benimsemek, bireylerin yaşam ve özgürlük haklarına saygılı olmak ve hizmetlerimizi üretirken ekolojik dengenin korunmasına katkıda bulunmak, insan ilişkilerinde dürüstlüğü temel alan bir organizasyon firması olarak ilerlemektir.