BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

Manisa doğum günü organizasyonu

Manisa doğum günü organizasyonu

"Anne doğum günüme kaç gün kaldı?".  Fazla söze gerek yok.

Unutmayın ki Çocuğunuzun yaşı büyüdükçe kıvrak zekası ve gelişen muhakeme kabiliyeti ile beklentileri yükselir. Doğum günü partisinde hem çocuğunuz, hem de arkadaşları çeşitli eğlenceler ve sürprizler bekleyecektir. Palyaço arkadaşlarımız sınırsız eğlence ve sürprizlerle yanınızda olacaktır. Tecrübemize, kalitemize, animatör arkadaşlarımıza çok güveniyor ve eğlence garantisi veriyoruz.Manisa doğum günü organizasyonu yapan firmamızBaşarılı bir doğum günü organizasyonunda çocuğunuz ve eşiniz sizinle gurur duyacak, cemiyetiniz tarafından takdir edileceksiniz.

 

Doğum günü palyaçosu, partinize standart bir çanta ile gelir. Çantada parti esnasında kullanılacak animasyon malzemeleri bulunur; Çuval, Halat, Parti CD'si, Sosis Balon, Patlatma Balonu, Anti Alerjik Yüz Boyası, Kaşık , Pinpon Topu, Mandal, Düdük, Hediye Madalyon. Palyaço malzemeleri kullanılarak, yaş gruplarına göre farklı ve eğlenceli oyunlar oynatır. Parti CD'sinde iki doğum günü şarkısı ve çocukların çok sevdiği, eğlenerek dans edebilecekleri 20 popüler parti şarkısı bulunmaktadır.  Parti Sonunda  CD size hediye edilecektir.Doğum Günü Partisi oyunlarımız, çocuğunuzun diğer çocuklarla kaynaşmasını, paylaşmasını ve sosyalleşmesini sağlayacak oyunlardır.
Doğum Günü için hazırladığımız Standart pakete pinyata, boyama evi, illizyon ve farklı oyunlar eklenebilir veya alternatif paketlerimizi inceleyebilirsinizDoğum Günü Partinizin bitmesini takiben fotoğraf ve videolarınızı bizimle paylaşırsanız, mükemmel bir doğum günü video klibi hazırlıyor; sitemizde, youtube'da, facebook'ta, vimeo'da yayınlıyoruz. Sizde sevdiklerinizle paylaşıyorsunuz.